ADATA XPG D35 DDR4 32GB 3200MT/s CL16 (2x16GB) Black
Výkonný 32GB DDR4 kit z řady XPG pro herní i pracovní desktopové sestavy. Nabízí konfiguraci 2× 16 GB, frekvenci 3200 MHz a časování CL16.
32GB kit pro uživatele, kteří chtějí větší rezervu
ADATA XPG D35 DDR4 32GB 3200MHz CL16 je vhodný pro sestavy, kde 16 GB už nemusí stačit. Hodí se pro náročnější hraní, práci s více aplikacemi současně i běžnou produktivitu na výkonnějších desktopových počítačích.
Rozumná kombinace kapacity, frekvence a čistého designu
Konfigurace 2× 16 GB zachovává dvoukanálové zapojení a přináší dostatek kapacity i do budoucna. Frekvence 3200 MHz a časování CL16 představují osvědčenou hodnotu pro DDR4 sestavy, které mají být výkonné, ale bez zbytečně extrémního ladění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR4 |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| EAN: | 4711085942845 |
| ? Typ paměti: | DDR4 |
| Barva: | černá |
| Časování: | CL16 |
| Formát: | U-DIMM |
| Frekvence: | 3200 MHz |
| Chladič: | ano, nízkoprofilový |
| Kapacita: | 32 GB |
| Konfigurace: | 2× 16 GB |
| Napětí: | 1,35 V |
| Podpora profilů: | Intel XMP 2.0 |
| Podsvícení: | ne |
| Určení: | desktop PC, herní a výkonné sestavy |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
