ASUS RT-BE58U V2 BE3600 Dual Band WiFi 7 Router
ASUS RT-BE58U V2 je dvoupásmový WiFi 7 router třídy BE3600 s AiMesh, 2,5Gb WAN/LAN portem, USB 3.2 Gen 1, 1GB RAM, VPN funkcemi a zabezpečením AiProtection.
WiFi 7 router s vyšší rychlostí a stabilitou
ASUS RT-BE58U V2 je dvoupásmový router pro domácnost, byt nebo menší kancelář, kde je potřeba rychlá a stabilní síť pro více zařízení. Nabízí WiFi 7 třídy BE3600 s kombinovanou rychlostí až 3600 Mb/s – až 2882 Mb/s v pásmu 5 GHz a až 688 Mb/s v pásmu 2,4 GHz.
Podporuje 160MHz kanály, 4096-QAM, OFDMA, MU-MIMO a beamforming, takže lépe zvládá více připojených zařízení, streamování, práci z domova, online hraní i chytrou domácnost. Výkonnější základ tvoří čtyřjádrový 2,0GHz procesor a 1 GB RAM.
AiMesh, 2,5Gb port a USB využití
RT-BE58U V2 podporuje ASUS AiMesh, takže jej lze použít jako hlavní router nebo jako uzel pro rozšíření pokrytí v kompatibilní ASUS síti. Větší dům nebo byt tak můžete pokrýt jednou jednotnou WiFi sítí bez zbytečného přepínání mezi routery.
Ve výbavě má 1× 2,5Gb WAN/LAN port, 1× gigabitový WAN/LAN port, 3× gigabitový LAN port a USB 3.2 Gen 1. USB port lze využít například pro sdílení úložiště, FTP/Samba server, media server nebo mobilní tethering přes 4G/5G zařízení. Router nabízí také VPN klienta i server včetně WireGuard, rodičovskou kontrolu, síť pro hosty, QoS a zabezpečení AiProtection.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4711387452943 |
| Použití: | Vnitřní |
| Technologie: | MLO, OFDMA, MU-MIMO, Beamforming, 4096-QAM, 160MHz kanály |
| Antény: | 4× externí neodnímatelná anténa |
| LAN / WAN porty: | 3× RJ-45 Gigabit LAN, 1× RJ-45 Gigabit WAN, USB, 1× RJ-45 2,5Gb WAN/LAN |
| Maximální rychlost 2,4 GHz: | 688 Mb/s |
| Maximální rychlost 5 GHz: | 2882 Mb/s |
| Pamět routeru: | 256 MB Flash, 1000 MB RAM |
| Pásma WiFi: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| PoE: | ANO |
| Procesor routeru: | 2,0 GHz Čtyřjádrový |
| Provozní režimy: | Router, Access Point, Media Bridge |
| Slot na simkartu: | NE |
| VPN: | ANO |
| WiFi standard: | WiFi 7 / 802.11be |
| Hmotnost: | 461 g |
| Rozměry: | 238 × 147 × 193 mm |
| Obsah balení: | Router ASUS RT-BE58U V2, RJ-45 kabel, napájecí adaptér, stručný návod, záruční list |
| Rodičovský režim: | ANO |
| Síť pro hosty: | ANO |
| Tlačítka: | WPS, Reset, Power |
| AiMesh: | Ano, hlavní AiMesh router / AiMesh uzel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
