ASUS USB-BT540 Bluetooth 5.4 USB adaptér
Kompaktní USB adaptér ASUS USB-BT540 přidá počítači Bluetooth 5.4 připojení pro sluchátka, klávesnice, myši, ovladače a další bezdrátová zařízení.
Bluetooth 5.4 pro stabilní bezdrátové připojení
ASUS USB-BT540 je malý USB adaptér, který jednoduše rozšíří stolní počítač nebo notebook o Bluetooth konektivitu. Hodí se pro připojení bezdrátových sluchátek, reproduktorů, klávesnic, myší, herních ovladačů, telefonu nebo dalších kompatibilních zařízení.
Díky standardu Bluetooth 5.4 nabízí úsporné připojení přes Bluetooth Low Energy a podporuje současné připojení až 7 Bluetooth zařízení. To z něj dělá praktickou volbu pro počítače bez Bluetooth nebo pro starší sestavy, kde původní modul už není ideální.
Nenápadné provedení do každého počítače
Adaptér má velmi malé tělo, takže po zapojení do USB portu nijak výrazně nepřekáží. Můžete ho nechat trvale připojený v počítači, notebooku nebo servisní sestavě a jednoduše používat bezdrátové příslušenství bez dalších kabelů.
USB-BT540 se připojuje přes USB 2.0 Type-A, podporuje Windows 10/11 a Linux. Přenosová rychlost dosahuje až 3 Mb/s u klasického Bluetooth a až 2 Mb/s u BLE. Dosah je až 10 metrů u klasického Bluetooth, případně až 40 metrů u BLE v otevřeném prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bluetooth adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387765838 |
| Připojení - Datová rozhraní: | USB 2.0 Type-A |
| Bluetooth standard: | Bluetooth 5.4 |
| Přenosová rychlost: | až 3 Mb/s classic BT-BR/EDR, až 2 Mb/s BLE |
| Dosah signálu: | až 10 m classic BT-BR/EDR, až 40 m BLE v otevřeném prostoru |
| Frekvenční pásmo: | 2402 - 2480 MHz |
| Podpora OS: | Windows 10/11, Linux |
| Obsah balení: | Bluetooth 5.4 USB adaptér, rychlý návod, záruční karta |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
