ASUS ZenWiFi BD4 Outdoor
Venkovní Wi-Fi 7 mesh router s rychlostí až BE3600, odolností IP65, podporou PoE a dvěma 2.5G porty. Ideální pro rozšíření Wi-Fi na zahradu, terasu, garáž nebo venkovní prostory.
Wi-Fi 7 i mimo dům
ASUS ZenWiFi BD4 Outdoor je venkovní mesh router určený pro rozšíření bezdrátové sítě mimo interiér. Hodí se tam, kde běžný domácí router už nestačí – například na zahradu, terasu, do garáže, dílny nebo okolí domu. Díky Wi-Fi 7 nabízí rychlé a stabilní připojení s celkovou rychlostí až BE3600.
Odolné provedení a jednoduché zapojení
Zařízení je navržené pro venkovní použití a nabízí odolnost IP65 proti vodě a prachu. Praktická je také podpora PoE, díky které lze router napájet přes síťový kabel bez nutnosti samostatné zásuvky v místě instalace. Dva 2.5G porty umožňují rychlé kabelové připojení a flexibilní zapojení do domácí nebo firemní sítě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mesh Wi-Fi systémy |
|---|---|
| Použití: | Venkovní |
| Odolnost: | IP65 |
| Antény: | 2x interní |
| LAN / WAN porty: | 2x 2,5 G |
| Maximální rychlost 2,4 GHz: | 688 Mb/s |
| Maximální rychlost 5 GHz: | 2882 Mb/s |
| Pamět routeru: | 512 MB RAM, 128 MB Flash |
| Pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Procesor routeru: | 1,5 GHz čtyřjádrový |
| Režimy provozu: | Router, Access Point, Repeater, AiMesh Node |
| Hmotnost: | 1040 g |
| Rozměry: | 106 x 106 x 200mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
