COUGAR GEX X2 1000W
COUGAR GEX X2 1000W je plně modulární napájecí zdroj s certifikací 80 PLUS Gold, podporou standardu ATX 3.1 a nativním 12V-2X6 konektorem pro nové generace grafických karet. Díky kompaktní délce 140 mm, tichému 120mm HDB ventilátoru a kvalitním japonským kondenzátorům je vhodný pro výkonné herní i pracovní sestavy.
Připravený pro moderní hardware
COUGAR GEX X2 1000W odpovídá standardu ATX 3.1 a je připravený na současné i nové výkonné komponenty. Výrobce uvádí nativní 12V-2X6 kabel pro napájení moderních grafických karet bez potřeby redukcí a u 1000W varianty také splnění ATX 3.1 testů krátkodobých výkonových špiček až do 200 % jmenovitého výkonu po dobu 100 μs. To je důležité hlavně u výkonnějších GPU, které umí mít velmi krátké, ale výrazné odběrové špičky.
Tichý provoz, vysoká účinnost a kompaktní rozměry
Zdroj nabízí účinnost přesahující úroveň 80 PLUS Gold, podle výrobce až 91 %, a využívá 120mm HDB ventilátor se Smart Zero Fan režimem, který se roztočí až při zatížení nad 30 %. Uvnitř najdete 100% japonské kondenzátory, výrobce dále uvádí MTBF 100 000 hodin, regulaci napětí kolem 2 % a spolehlivý provoz i při okolní teplotě 40 °C. Díky délce jen 140 mm se navíc hodí i do skříní, kde je méně prostoru pro kabeláž.
Parametry
- Formát zdroje: ATX
- Standard: ATX 3.1
- Výkon: 1000 W
- Certifikace: 80 PLUS Gold
- Účinnost: až 91 %
- Modulární kabeláž: ano, plně modulární
- Podpora grafických karet: PCI Express 5.0 / 12V-2X6
- Ventilátor: 120 mm HDB
- Semi-pasivní režim: ano, Smart Zero Fan
- Kondenzátory: 100% japonské
- MTBF: 100 000 hodin
- Provozní teplota: až 40 °C
- Rozměry: 140 × 150 × 86 mm
- Hmotnost bez balení: 1,54 kg
- Vstupní napětí: AC 100–240 V, 50–60 Hz, 13–7 A
- +3,3 V: 20 A
- +5 V: 20 A
- +12 V: 83,3 A
- -12 V: 0,3 A
- +5Vsb: 3 A
- Ochrany: UVP, OCP, SCP, OVP, OTP, OPP
- P/N: 31GT100001P01
- EAN: 4710483775444
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1000 W |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| EAN: | 4710483775444 |
| Konektory: | 1xATX 20+4pin, 1xPCI-E 16pin (PCIE 5.0), 1x 4+4pin, 1x8pin CPU, 10xSATA, 2xMole, 3xPCIE 6+2pin |
| Rozměry: | 86 mm (V), 150 mm (Š), 140 mm (H) |
| Certifikace účinnosti: | 80 PLUS Gold, A+ hodnocení Cybenetics, Cybenetics Platinum |
| Kvalita kondenzátorů:: | Japonské 105 °C |
| Maximalní délka kabelů: | 65 cm |
| Minimální délka kabelů: | 65 cm |
| Modulární kabeláž: | Ano, plně modulární |
| Ochrany: | Přepěťová ochrana (OVP), Podpěťová ochrana (UVP), Nadproudová ochrana (OCP), Ochrana proti přetížení (OPP), Ochrana proti zkratu |
| Regulace napětí: | LLC + DC-DC s Tri-Sense řízením napětí |
| Typ kabeláže: | Ploché, kromě ATX 20+4pin a 1xPCI-E 16pin |
| Typ ložiska ventilátoru: | HDB (hydrodynamické ložisko) |
| Typ ventilátoru: | 120 mm |
| Typ zdroje/formát: | ATX 3.1 |
| Účinnost zdroje: | až 91 % |
| Výkon zdroje: | 1000 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
