Cougar MX230 BLACK RGB Mid Tower
COUGAR MX230 RGB je prostorná mid-tower skříň zaměřená na vysoké proudění vzduchu a snadné osazení výkonných komponent. Nabízí celokovový mesh přední panel, čtyři předinstalované 120mm ARGB ventilátory, podporu až pro E-ATX desky, grafické karty do délky 400 mm a vodní chlazení až 360 mm v horní části.
Navržena pro silný airflow
COUGAR MX230 RGB sází na účinné chlazení bez zbytečných kompromisů. Přední kovový mesh panel funguje zároveň jako prachový filtr a skříň už z výroby obsahuje 3× 120mm ARGB ventilátor vepředu a 1× 120mm ARGB ventilátor vzadu. Výrobce navíc počítá i s osazením tří 120mm ventilátorů nad tunelem zdroje, takže uvnitř může vzniknout velmi silný vertikální proud vzduchu. Celkově lze do skříně namontovat až 10 ventilátorů.
Připravená i pro větší herní sestavy
Skříň podporuje základní desky Mini-ITX, Micro-ATX, ATX i E-ATX a nabídne dostatek prostoru pro silnější hardware. Vejde se do ní grafická karta s délkou až 400 mm, chladič procesoru s výškou až 170 mm a zdroj s délkou až 200 mm. Nechybí podpora horního radiátoru až 360 mm, dva 3,5" disky nebo kombinace 1× 3,5" + 1× 2,5" po úpravě pozic. Na horním panelu najdete i praktickou konektivitu včetně USB-C 10 Gb/s.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PC skříně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4711649770587 |
| ARGB: | Lze měnit |
| Barva: | černá |
| Maximální délka grafické karty: | 400 mm |
| Maximální výška chladiče CPU: | 170 mm |
| Podporované formáty základních desek: | Micro-ATX, E-ATX, ATX, Mini-ITX |
| Přední konektory: | 1× USB 3.2 Gen 2x1 Type-C, 2× USB 3.0 Type-A, 1× 4pólový audio jack, RGB tlačítko |
| Rozměry: | 220 x 475 x 445 mm |
| Typ skříně: | Midi Tower |
| Podpora vodního chlazení nahoře: | 360 / 240 / 120 mm |
| Podpora vodního chlazení vzadu: | 120 mm |
| Podpora ventilátorů: | vpředu 3× 120 / 2x 140 mm, nahoře 3× 120 / 2x 140 mm, vzadu 1× 120 mm |
| Pozice pro 2,5" SSD: | 2x |
| Pozice pro 3,5" HDD: | 2x |
| Hmotnost: | 5,8 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
