IRONPC START i5 9060XT DDR4
IRONPC START i5 9060XT DDR4 je herní počítač s deseti jádrovým procesorem Intel Core i5-14400F, grafikou Radeon RX 9060 XT 16 GB, 32 GB DDR4 a 1TB NVMe SSD. Silná stránka této sestavy je poměr ceny a grafického výkonu pro Full HD a dobré 1440p hraní.
Co dává na této sestavě smysl
Tahákem této konfigurace je hlavně Radeon RX 9060 XT 16 GB, která dává hodně grafického výkonu. V kombinaci s i5-14400F jde o sestavu, která se hodí pro hraní ve Full HD na vysoké detaily a zvládne bez problému i 1440p.
Poctivý základ bez zbytečných pozlátek
32 GB DDR4, 1TB NVMe SSD a základní deska Asus B760M-A WIFI tvoří funkční a rozumný základ. Není to platforma pro člověka, který řeší novou generaci za každou cenu, ale pro hráče, který chce spíš výkon a rozumnou cenu než honbu za nálepkami.
Pro koho dává smysl
Pro hráče, kteří chtějí co nejvíc herního výkonu v daném rozpočtu a nepotřebují nutně DDR5 nebo AM5 platformu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IronPC START |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Frekvence procesoru: | 4,7 GHz |
| Procesor: | Intel Core i5-14400F |
| ? Typ paměti: | DDR4 |
| Úložiště: | 1 TB NVMe SSD |
| Grafická paměť: | 16 GB |
| Grafika: | AMD RX 9060 XT 16 GB |
| Chipset: | B760 |
| Operační paměť: | 32 GB |
| Wi-Fi: | Ano |
| ARGB: | Lze měnit |
| Dedikovaná GPU: | Ano |
| Doporučené použití: | Full HD gaming, výhodný poměr cena/výkon, rozumné 1440p |
| Frekvence paměti: | 3200 MT/s |
| Grafický čip: | AMD Radeon |
| Jádra / vlákna: | 10 / 16 |
| Kategorie: | Herní PC |
| Základní deska: | ASUS MB LGA1700 PRIME B760M-A WIFI |
| ? Zdroj: | 750 W Gold |
| Chladič: | Endorfy Fortis ARGB |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
