Kingston FURY Beast DDR4 32GB 3600MT/s CL18 (2x16GB) Black
Rychlejší 32GB DDR4 kit pro herní a výkonné sestavy, který nabízí konfiguraci 2× 16 GB, frekvenci 3600 MHz a časování CL18.
Větší kapacita a vyšší frekvence pro DDR4 platformu
Kingston FURY Beast DDR4 32GB 3600MT/s CL18 je vhodný pro uživatele, kteří chtějí spojit vyšší kapacitu s rychlejší frekvencí. Hodí se pro výkonnější herní sestavy, náročnější multitasking i práci, kde 16 GB už nemusí stačit.
Silnější varianta pro vytěžené desktopové PC
Dvojice 16GB modulů zajistí celkovou kapacitu 32 GB, zatímco frekvence 3600 MT/s nabídne lepší parametry než běžnější 3200MT/s kity. Je to dobrá volba pro uživatele, kteří chtějí z DDR4 platformy vytáhnout víc, ale stále zůstat u rozumně použitelné konfigurace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR4 |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| EAN: | 740617319743 |
| ? Typ paměti: | DDR4 |
| Barva: | černá |
| Časování: | CL18 |
| Formát: | U-DIMM |
| Frekvence: | 3600 MHz |
| Chladič: | ano, nízkoprofilový |
| Kapacita: | 32 GB |
| Konfigurace: | 2× 16 GB |
| Napětí: | 1,35 V |
| Podpora profilů: | Intel XMP 2.0 |
| Podsvícení: | ne |
| Určení: | desktop PC, herní a výkonné sestavy |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
